Від селища до Москви – трохи більше ста кілометрів. Саме тут американські імперіалісти підступно завдали удару. Підступного настільки, що його аж ніяк не міг передбачити й сам Володимир Путін.

Бо саме тут на виборах до районної ради переміг перший російський темношкірий депутат.

Сагбо з величезним відривом переміг усіх можливих і неможливих опонентів. Виключно завдяки магії вуду і брудним політтехнологіям. В той час як інші кандидати займалися традиційною передвиборної діяльністю – їздили по району і розповідали, які вони хороші, Сагбо пішов проти течії.

Повний випуск програми "Вєсті Кремля" дивіться тут.

Підступний наймит "Обами" взявся за свої гроші лікувати місцевих наркоманів та алкоголіків, латати дороги та відстоювати права жителів в судах.

Особливого цинізму і підступності діям Сагбо додав той факт, що він почав активно займатися проблемами краю не за тиждень перед виборами, як решта кандидатів, а ще в далекому 2010-му році.

І поки ті, хто програли, готують проти тверського "Обами" колективний позов, бо ж не може людина не слов’янської зовнішності отак взяти і виграти вибори на російській землі, Сагбо береться до своєї "чорної справи": латає дороги та ремонтує школи.