Комітет вже кілька разів збирався з приводу президентського законопроекту про реінтеграцію, однак рішень щодо 2 тисяч правок жодного разу так і не прийняли, передає кореспондентка 24 Каналу в прямому ефірі.

Читайте також: Гройсман доручив урядовцям якнайшвидше доопрацювати бюджет-2018

Тоді голова комітету Сергій Пашинський вирішив створити робочу групу. Вона мала узгодити суперечливі моменти. Але члени комітету заявили, що з приводу деяких правок згоди так і не дійшли. Це, наприклад, стосується того, чи по потрібно прописувати в назві законопроекту не тільки деокупацію Донбасу, а й Криму; чи потрібно розписувати стратегію деокупації Криму в самому законопроекті, чи можна це зазначити лише в преамбулі.

По-друге, чи потрібно прописувати дату окупації. В Адміністрації Президента пропонують свій вихід із ситуації — послатися на вже існуючий законопроект. Йдеться про постанову щодо окупації Криму, у якому початок російської окупації Криму датується 20 лютого 2014 року.

Також не можуть дійти згоду у питанні розірвання дипломатичних стосунків з Росією. Тобто треба чи ні прописувати це наприкінці законопроекту, чи варто ухвалити окрему постанову.