Про це повідомляє НВ.

Лідер громадської організації Центр.UA Олег Рибачук переконаний, що Святослав Вакарчук не уявляє, які виклики на нього чекатимуть на президентському кріслі. Окрім того, змінити чинну систему буде надзвичайно складно.

Читайте також: Вакарчука в президенти: Руслана висловила різку позицію

"Я боюся, що це (обрання Вакарчука президентом, – "24") – ризик великого розчарування з найкращими намірами", – вважає експерт.

Політолог Володимир Фесенко переконаний, що Вакарчуку потрібно демонструвати українському суспільству те, що він принципово відрізняється від усіх політиків, які зараз при владі. А також варто показати виборцям, що його підтримує широка коаліція громадських організацій і партій. Оскільки Вакарчук – символ нового покоління, у такому амплуа він може бути прийнятний для нових людей – помірних опозиціонерів, і антикорупціонерів.

Найбільший ризик – це те, що Вакарчук може виявитися слабким президентом, ще більш слабшим, ніж Ющенко. І тоді все буде залежати від того, хто – прем'єр,
– вважає політолог.

Співзасновник громадянської платформи "Нова країна" Андрій Длігач впевнений, що Вакарчук-президент приведе з собою хорошу команду і буде налаштованим на прозахідний курс у зовнішній політиці. Щодо економіки, то експерт очікує на "зважений ліберальний рух" за Вакарчука.

"У нашому суспільстві повинна бути людина, яка буде впроваджувати в першу чергу моральні стандарти. І вміти відбирати людей у команду за професійними і ціннісними критеріями", – додав Длігач.

Нагадаємо, за даними соціологічних опитувань, якби президентські вибори в Україні відбувались найближчим часом, то лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук цілком реально міг би позмагатись за пост президента.