Про це повідомляє ВВС.

У резолюції ПА ОБСЄ закликала Росію відмовитися від тимчасової окупації Криму і повернути цю територію Україні.

Читайте також: В ОБСЄ закликали визнати Росію "агресором"

ОБСЄ заявила про "повну увагу самодержавства, незалежності, єдності та територіальної цілісності України в межах її визнаних міжнародною спільнотою кордонів, які включають Автономну Республіку Крим та місто Севастополь".

ОБСЄ наполегливо закликає Російську Федерацію припинити спонсорування терористичної діяльності в Україні за рахунок переміщення бойовиків, грошей і зброї через неподконтрольну уряду ділянку українсько-російського державного кордону і перестати у будь-якій формі підтримувати незаконні збройні формування в окремих районах Донецької та Луганської областей України, які здійснюють терористичні акти в Україні,
– повідомлено в документі.

Представник ОБСЄ від РФ Петро Толстой виступив категорично проти такої резолюції і назвав її антиросійською. Але більшістю голосів цей документ прийняли.

ПА ОБСЄ також заявила про "судове засудження тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією та гібридною агресією Росії проти України на Донбас".

Представники Росії в ПА ОБСЄ проголосували проти резолюції // ВВС

Крім того, в резолюції ПА ОБСЄ закликало Російську Федерацію припинити фінансування терористичної діяльності в Україні.

Резолюція "Відновлення суверенітету та територіальної цілісності України" входить до підсумкової Мінської декларації. Керівник української делегації Артур Герасимов зазначив, що цей документ буде направлений до МЗС всіх країн ОБСЄ і буде враховуватися в офіційних рішеннях.