Пряма трансляція на
Останні випуски

Об'єднання "ДНР" та "ЛНР" не буде: експерт назвав причину

Луганськ кинув Захарченка
Луганськ кинув Захарченка / 24 Канал

Об’єднання "ДНР" і "ЛНР" не буде. Якщо республіки об’єднаються, то в Києва буде стовідсоткова можливість заявити, що "Мінськ" себе вичерпав. Тоді Україна може говорити про переформатування "Мінська-2" і виключення квазіреспублік.

Таку думку сайту "24" висловив військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

Читайте також: Об’єднання терористичних "ДНР" і "ЛНР": в Донецьку зробили заяву

За його словами, нове так зване керівництво "ЛНР" кинуло Захарченка, заявивши, що об’єднання не буде. Зокрема, заступник голови так званого "парламенту ЛНР" заявив, що об’єднуватися не потрібно, оскільки "республіки" – підписанти мінських угод. Об’єднання стане підставою для України заявити про денонсацію "Мінська".

Крім того, на переконання фахівця, об’єднання не допустить куратор Луганської області, екс-регіонал Олександр Єфремов.

Новий керівник "ЛНР" Пасічник – не самостійна фігура, він ще в СБУ представляв інтереси клану Єфремова. А екс-регіонал, незважаючи на те, що перебуває в місцях позбавлення волі, зберіг свій вплив і на окупованих, і контрольованих Україною територіях Луганщини, тому ніколи не піде на поступки донецькому клану. Навіть, якщо цього захочуть у Москві,
– вважає Дмитро Снєгирьов.

З цієї точки зору, зауважує фахівець, цікава заява міністра внутрішніх справ України Авакова, що мінські угоди "мертві". Вочевидь, говорить експерт, торпедування міських угод буде основним меседжем українських політиків найближчим часом.

"Однак, якщо "Д/ЛНР" об’єднаються, то в Києва буде можливість заявити, що "Мінськ" себе вичерпав. Ми можемо говорити про переформатування і виключення квазіреспублік з перемовин. Якщо Росія буде визнана країною-окупантом, то Україна має наполягати, що переговори треба вести безпосередньо із стороною конфлікту", – переконаний Снєгирьов.

Нагадаємо, голова "народної ради ДНР" Денис Пушилін заявив, що ватажки "Донецької і Луганської народних республік" розглядають створення "Новоросії" як неминучий процес. Водночас вони не мають наміру об'єднувати території до реалізації мінських угод.

Читайте також: Пацієнт швидше мертвий: чи варто далі дотримуватися мінських угод?

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі