Моторошні деталі повідомив народний депутат України Олександр Пасічний.

Важливо "Казала, що їй страшно": історія 6-річної Елі, яка померла в Авдіївці від серцевого нападу

Нардеп зауважив, що під час чергового ворожого обстрілу окупантів маленьке сердечко хлопчика буквально розірвалося від потужного вибуху.

Це той випадок, про який в народі кажуть, – "перелякався до смерті",
– розповів Пасічний.

За його словами, лікарі, які прибули на місце події, врятувати дитину не змогли – констатували клінічну смерть.

"Не можу стримати емоцій, не можу стримати гніву. Цим нелюдам і катам не буде прощення ні на цьому світі, ні на Вищому суді. Щирі співчуття сім'ї Присяжних. Я знаю точно, що за вашого синочка та за всіх дітей України наші ЗСУ помстяться ганебним агресорам. А українські діти назавжди забудуть про жахливі вибухи. Віримо у Перемогу!", – додав Пасічний.

За його словами, вже 13 січня дитину поховали.

Додамо, що внаслідок обстрілів Очакова 9 січня – 15 поранених, 200 будинків пошкоджено. 10 січня стало відомо, що поліція Миколаївщини зафіксувала в Очакові і сусідніх громадах понад 300 пошкоджених російськими обстрілами об’єктів житлової та цивільної інфраструктури.

Останні випадки загибелі дітей

  • Раніше померла маленька дитина з Лисичанська, уся сім'я якої потрапила під обстріл з боку окупантів. В будинок сім’ї потрапив ворожий снаряд. Дівчинці зробили 2 операції, проте її серце не витримало.
  • А в Авдіївці Донецької області постійних обстрілів не витримало серце 6-річної дівчинки. У неї стався серцевий напад. Дівчинку врятувати не змогли.

Тим часом росіяни з окупованих територій викрадають українських дітей та нав'язують їм свою ідеологію. Так вони фактично готують наших дітей до великої війни, причому на своєму боці.