Про це Дмитро Кулеба розповів в інтерв’ю ТСН. За його словами, на порядку денному також завжди є питання візиту американського президента в Україну.

Раніше Маркарова може стати пані послом України в США: що Кулеба відповів критикам

Водночас Кулеба вважає, що не варто займатися фетишизацією візитів.

За словами міністра, хоч у 2020 році подібних контактів і не було, все ж вдалося досягти багатьох позитивних результатів в українсько-американських відносинах.

Я переконаний, коли президент Зеленський зустрінеться з президентом Байденом, вони знайдуть спільну мову. Байден побачить у Зеленському щирість щодо справи трансформації України. І я вірю, що це будуть хороші відносини,
– наголосив глава МЗС.

Також Кулеба зазначив, що Україна у найближчому майбутньому очікує від США допомоги у реалізації реформ. Також пріоритетним є питання відносин в економічній сфері – інвестиції в Україну, торгівля на світових ринках.

"Ми очікуємо рок-н-ролу. Ми хочемо дуже динамічних і драйвових відносин зі Сполученими Штатами. Америка й Україна є стратегічними партнерами. Це офіційно і фактично так. Тому нам потрібно додавати ще більше звуку до цієї пісні стратегічного партнерства. У нас є безпека. Це стовідсотковий пріоритет. У нас є трансформація України. Це те, де США можуть нам серйозно допомогти у зміцненні країни зсередини", – додав глава МЗС.

Чи поїде Зеленський на інавгурацію Байдена

За словами Кулеби, ще ніхто у світі не отримав запрошення на інавгурацію новообраного президента США Джо Байдена. Формат проведення церемонії ще визначається.

"Ми не знаємо, що вирішать Сполучені Штати. Але інавгурація відбуватиметься в умовах пандемії, і ми, безумовно, сприймемо те рішення і той формат, який буде затверджено Вашингтоном", – зазначив міністр.