З аеропорту "Київ" авіалайнер полетить до Тбілісі, Батумі та Єревану, а з Одеси тільки до Єревану. Необхідні права надала Державіаслужба України.

Читайте також Новому українському лоукосту Bees Airline надали права на 29 маршрутів

З 30 квітня Bees Airline літатиме за напрямком Київ – Тбілісі два рази на тиждень, а в червні тричі.

З Києва до Батумі авіакомпанія розпочне польоти 9 червня з частотою чотири рази на тиждень.

Рейси Київ – Єреван заплановані з 3 травня двічі на тиждень.

З Одеси до Єревану Bees Airline відкриє рейси з 14 червня два рази на тиждень. Авіаквитки доступні за ціною від 999 гривень в один бік по тарифу Light.

Напередодні керівництво лоукостера заявило, що перші регулярні рейси авіакомпанії будуть на Кавказ в країни, які відкриті для українських туристів. На сьогодні і Грузія, і Вірменія дозволяють в'їзд туристам з України.

Що відомо про Bees Airline?

Авіакомпанія була зареєстрована наприкінці 2019 року. Згідно з відкритими даними, власником є український підприємець Сергій Смирний. На сьогодні з авіаперевізником працюють туроператори TPG та TEZ TOUR.

Рейси виконуються з аеропорту "Київ", який є аеропортом базування Bees Airline. На початку авіапарк матиме два повітряних середньомагістральних судна типу Boeing 737-800 NG на 189 місць та вже незабаром флот поповниться ще двома літаками цього типу. У 2022 році флот налічуватиме вже шість літаків.

Відзначимо, раніше лоукостер оновив салон і перефарбував один зі своїх літаків Boeing 737-800. Туристам показали, як виглядає салон літака тепер.