Тепер фанати "Гри в кальмара" можуть і самі попробувати себе у дитячих іграх на вибування та зі справжнім грошовим призом. Romantic quest підготували доволі масштабний квест, який відбудеться в Одесі 6 листопада 2021 року. Вартість вхідного квитка становитиме 1000 гривень.

Читайте також Гурт "Тінь сонця" рушає у Всеукраїнський тур у листопаді: де лунатиме козацький рок

Квест за мотивами "Гри в кальмара": що відомо

Організатори триматимуть інтригу, а в назначений час та місці учасникам зав'яжуть очі, посадять в автобус і… повезуть на ігрову локацію у невідоме місце, де зберуться такі самі відчайдухи з порядковими номерами від 1 до 50.

Там, у поділеній на зони локації в 10 тисяч метрів квадратних, буде 6 повноцінних ігор, в яких ви повинні за 4 години довести, що сильніші, розумніші та хитріші за 49 суперників. Накопичувальна система балів визначить найкращих, тих, хто пройде у суперфінал та побореться за перемогу.

Антураж гри буде продуманим до деталей – тих, хто вибув, будуть саме "вбивати" за допомогою спеціальної зброї (не справжньої, звичайно, але такої, що максимально зберігає антураж), – обіцяють організатори.

Що стосується самих ігор, ми постараємося максимально зберегти антураж "Гри в кальмара", однак при цьому не копіювати весь сценарій, так, щоб учасники не могли передбачити, якими точно будуть ігри,
– поділилися задумом захопливого квесту організатори в коментарі 24 каналу.

Що чекає на учасників гри:

  • занурення в атмосферу "Гри в кальмара" в масштабних локаціях;
  • індивідуальна екіпіровка для кожного учасника;
  • актори-наглядачі, які уважно будуть слідкувати за вами та суперниками;
  • сухий пайок;
  • емоції та яскраві фотографії на пам'ять;
  • грошовий приз переможцю у розмірі 3 тисяч гривень!

Учасники квесту в Одесі

Варто зазначити, що звістка про "Гру у кальмара" в реальному житті спричинила справжній фурор.

"Що стосується ажіотажу з приводу місць – то дійсно ідея отримала досить великий відгук у людей. Нам кожен день дуже багато пишуть, дізнаються деталі гри. На цю мить вже зібрано більше, ніж половина команди", – зауважили в Romantic quest.