Це сталося приблизно о 13 годині. Зловмисники прийшли для цього прямісінько на територію міської школи №120.

Теж у місті Лупив по обличчю й до крові: 11-річний побив бабусю на території школи в Дніпрі

Інформацію офіційно підтвердили

Жінка прийшла до школи з сином, який також є випускником цього закладу. Ймовірно, конфлікт виник через її молодшого сина, який вчиться в 6 класі.

Цю інформацію підтвердили журналістам у міській раді Дніпра. Там зауважили, що після інциденту прибули правоохоронці, які почали встановлювати обставини інциденту.

Що сказали в поліції

Журналісти 24 каналу зв'язалися з поліцією Дніпра, де також підтвердили, що такий інцидент був. Правоохоронці виписали зловмисникам 2 адмінпротоколи за статтею про дрібне хуліганство. За таке порушення вони можуть отримати різне покарання:

  • штраф від 51 до 119 гривень;
  • від 40 до 60 годин громадських робіт;
  • від 1 до 2 місяців виправних робіт.

Проте наразі ще триває судово-медична експертиза. Якщо травми жінки виявляться серйозними, то зловмисників можуть покарати жорсткіше.

Що сказала обвинувачена

Жінка, яка нібито била вчительку згодом дала коментар журналістам. Телеграм "Днепр оперативный" пише, що вона заперечила побиття.

За її словами, до школи довелося йти, коли син написав, що вчителька налаштовує проти нього дітей. Вона нібито сказала "я не хочу бачити вас такими ж ублю***ними, як він" і порадила не спілкуватись із хлопцем.

Жінка разом із сином побила вчительку
Обвинувачена в побитті вчительки жінка / Фото "Днепр Оперативный"

Коли мама хлопця прийшла до школи, вчителька розповідала, який її син поганий. Також вона нібито звинувачувала жінку в тому, що вона наркоманка та алкоголічка.

Обвинувачена каже, що вчителька просто забігла в клас, а потім вибігла та почала кричати про побиття. При цьому вона використовувала нецензурну лексику.

Ситуацію прокоментували у школі

Телеграм "Днепр сейчас" пише, що на це згодом відреагували в адміністрації школи. Там заявили, що конфлікт трапився, коли педагогиня відсадила хлопця від однокласників.

Вона це зробила нібито через те, що він заважав навчальному процесу: грався на телефоні, розмовляв, забирав у них канцелярію.

Схожий випадок нещодавно

15 жовтня повідомили, що в Дніпрі школяр накинувся на вчительку під час уроку. Це нібито сталося через те, що вона забрала в нього смартфон.

6-класник до цього нібито їв горіхи, грався на телефоні та матюкався. Вчителька після побиття мала багато синців і гематом.