Про це Олег Михайлик розповів у прямому ефірі 24 каналу.

Читайте також: "Куля була дуже глибоко": активіст Михайлик розповів про перенесену у Німеччині операцію

Він наголосив, що вкрай розчарований діями правоохоронців у цій ситуації, адже операція мала відбутися ще 9 січня, проте Генпрокуратура та Нацполіція до цього часу не надіслала німецьким правоохоронцям відповідних документів, відтак операцію перенесли.

Я дуже хотів би, щоб хоч один раз правоохоронна система України знайшла замовників нападів на громадських активістів. Проте, якщо оцінювати роботу Генеральної прокуратури та Національної поліції, то навіть найрезонансніші справи не були розкриті. Я не дуже вірю, що вони когось знайдуть,
– сказав Олег.

Також він додав, що його справою займалися німецькі та європейські дипломати, проте українська прокуратура усіляко саботувала.

На мене напали через те, що я завжди критикував мера Одеси Геннадія Труханова. Крім того, я вважаю, що Одесою править банда,
– зауважив активіст.

Хто такий Олег Михайлик?Одеський політик, активіст, меценат. Лідер політичної партії "Сила людей" і кандидат на пост міського голови Одеси. Михайлик відомий боротьбою проти незаконних забудов на морському узбережжі й критикою діяльності мера Одеси Геннадія Труханова. 22 вересня 2018 року в Одесі його намагались застрелити біля власного будинку неподалік від поліцейського відділку. Куля дивом не влучила в серце і застрягла в легені. Активіст пережив клінічну смерть. 11 січня у німецькій клініці кулю вдалося вилучити.

Що відомо про напад на Олега Михайлика?Очільник поліції розповів, що слідство розглядає декілька версій нападу, зокрема пов’язані з громадською і журналістською діяльністю Михайлика. У політичній партії "Сила людей" заявили, що за нападом на її члена, одеського активіста Олега Михайлика стоїть місцева влада Одеси. До розслідування нападу на Михайлика долучили СБУ. 25 вересня у справі про напад на Олега Михайлика затримали трьох підозрюваних, проте Михайлик заявив, що не знає підозрюваних, яких затримала поліція. Михайлик підозрює у саботажі ГПУ і НП щодо розслідування нападу на нього.