28 травня в Одесі активісти розпочали мітинг біля нічного клубу "Ібіца" в Аркадії, де мав відбутися концерт Світлани Лободи. Під час акції протест в натовп полетіли петарди, димові шашки, також застосували сльозогінний газ. Організаторам довелося скасувати концерт Лободи. Сама ж Лобода не змогла спокійно покинути нічний клуб. Артистку вивезли морем на катері.

Читайте також: Лобода поскаржилася російським журналістам на "бєспрєдєл" в Україні

Сайт продажу квитків Today.od.ua повідомляє, концерт 3 вересня Лобода планує провести на стадіоні "Чорноморець". Квитки на концерт вже можна придбати на сайті від 250 до 900 гривень.

Одеські активісти вже повідомили, що пікетуватимуть виступ Лободи, обурюючись тим, що співачка не зробила висновки після травневого інциденту і продовжила активно виступати в Росії.

"У цьому році Лобода стала провідною на премії RU.TV, де сама ж взяла основну номінацію. І зробила ще один крок проти України – вручала премію за кращий кліп в окупованому Криму. На 3 вересня в Одесі заплановано концерт. І це цілком свідома провокація і, не побоюся сказати, спроба реваншу тих, хто співпрацює з країною агресором. Це виклик всій патріотичної громадськості Одеси, і я запрошую всіх своїх друзів з інших регіонів на цей день прибути в місто. Тому що нам просто плюють в обличчя. І питання – як Лободі на стадіон підганятимуть тепер катер?", – написав на своїй сторінці в Facebооk екс-лідер одеського "Правого сектора" Сергій Стерненко.