Інформацією про жахливу знахідку поділились підписники спільноти "Одеса как она есть". Поряд із тілом знайшли рюкзак і бульбулятор, читачі спільноти припускають, що це скелет чоловіка, який зник 6 років тому.

До теми На Одещині затримали підозрюваного у жорстокому вбивстві вчительки Алли Кубякіної

Обережно, фото 18+!


В катакомбах Одеси знайшли скелет чоловіка, який зник там 6 років тому / Фото "7 канал"

Що говорять у поліції

У відділі комунікації Національної поліції Одеси нам підтвердили цю інформацію в телефонній розмові, але поки не розкривають деталей.

Історія Одеських катакомб

Катакомби Одеси є одним із найбільших підземних лабіринтів планети, довкола якого ходить немало чуток і легенд. Довжина ходів тут приблизно 2,5 тисячі кілометрів. Більша частина катакомб – каменоломні, з яких у середині ХІХ століття почали видобувати вапняк для будівництва міста.

Десь ходи одноярусні, а десь трапляються і до трьох рівнів вирубок. Часто говорять, що це повноцінне підземне місто з проспектами, вулицями та навіть площами. Хоч більшість тунелів мають висоту близько двох метрів, трапляються й значно ширші місця. Зокрема зал "Сергія Березового" і галерея "Пасаж", які заввишки майже п’ять метрів.

У післяреволюційні роки катакомби виявились проблемою. Оскільки понад 40% старої частини міста збудовано на території, де тоді трапилось понад 100 провалів. В цей період в Одеських катакомбах повністю заборонили видобуток каміння.