Катрін Деньов стала спеціально запрошеною гостею події та отримає почесну нагороду ОМКФ – "Золотого Дюка" за внесок у кіномистецтво. Додамо, що Одеський кінофестиваль проходить з 12 по 20 липня.

Читайте також: Про жінок та чоловіків: Топ-цитати неперевершеної Катрін Деньов

Цікаво те, що у межах фестивалю глядачам буде представлено міні-ретроспективу трьох найзнаковіших фільмів за участі Катрін Деньов, а також буде майстер-клас від легенди французького кіно.

В інтерв'ю виданню ТСН Деньов розповіла про свій секрет власної популярності. "Це не може бути тільки зовнішність", – заявила вона.

Катрін Деньов набула популярності після легендарного фільму "Шербурзькі парасольки", який вийшов в 1964 році. Стрічка стала знаменитою через музику Мішеля Леграна. А завдяки ролі ніжної та меланхолійної дівчини Женев'єви ім'я Катрін Деньов отримало визнання. Стрічка отримала "Золоту пальмову гілку" на Каннському кінофестивалі 1964 року, а також чотири номінації на Оскар.

"Я дуже прив’язана до цієї стрічки, вона і досі одна з найважливіших для мене", – наголосила легендарна акторка.

Дивіться епізод з фільму "Шербурзькі парасольки": відео

Додамо, не лише Катрін Деньов є запрошеною іноземною знаменитістю в рамках Одеського кінофестивалю. Зірка серіалу "Всі жінки – відьми" та одна з активних учасниць жіночого руху #MeToo проти сексуальних злочинів Роуз МакГавен також відвідала Україну.