У поліції Одещини 24 каналу повідомили: рішення зняти скандальну пару з борту ухвалив командир авіасудна. Інцидент трапився 17 липня.

До слова Пасажири скаржаться на "мафіозну" схему з ПЛР-тестами у "Борисполі": фото

Конфлікт на борту Одеса – Анталія через маску

Спочатку сварка виникла між стюардесою і дружиною хулігана. Він приєднався до суперечки і почав голосно скандалити. Чоловік відмовлявся надівати маску. Жінка голосно кричала у салоні, що "якась дівчинка не має їй нічого вказувати".

Поліцейських запросили на борт після того, як командир літака ухвалив рішення про зняття цієї пари з рейсу. На відео чути крики жінки, що вона не піде під ніяку адмінвідповідальність, бо свою відповідальність вона виконала перед людьми. Вона стверджувала, що боролася із коронавірусом, рятуючи людей.

У мене через півтора тижня починається нова хвиля. Я півтора року пи**ячила на цей ковід. Я рятувала людей від ковіду, я маю право відпочити,
– галасувала одна з пасажирок.

Пасажир скандалив на борту літака Одеса – Анталія: дивіться відео УСИ

Попереджаємо: на відео присутня нецензурна лайка (18+)

Зрештою дебошира вивели із салону літака. Люди аплодували поліції і вслід хулігана кричали прокльони і лайку.

Сам дебошир кинув у пасажирів якимись паперами і зі злістю вийшов. Чи долучилася до нього дружина – інформації немає. На порушника склали протокол за статтею 173 адмінкодексу – дрібне хуліганство.