Про завершення розслідування відносно посадовців митниці та ДФС, а також організаторів схеми повідомили у пресслужбі САП. За даними "Слова і діла", мова йде саме про фігурантів провадження, в якому головним обвинуваченим є підприємець Вадим Альперін.

Дивіться також З "короля контрабанди" Альперіна стягнули 35 мільйонів гривень застави на користь держави

Слідчі встановили, що незаконна діяльність угрупування завдала державі збитків на 63,8 мільйона гривень.

Незабаром суд

Правоохоронці стверджують, що матеріали кримінальної справи відкрили адвокатам 6 осіб, які нібито займалися нелегальним розмитненням імпортованих до України товарів. Після вивчення документів захисниками справа піде до суду.

Обвинуваченими у справі є виконувавч обов'язки керівника Одеської митниці, колишній директор департаменту адміністрування митних платежів ДФС, а також 3 підприємців – Альперін та його найближчі спільники.

Вадима Альперіна у ЗМІ називають "королем контрабанди", який нібито контролював роботи митниці в Одесі. Його статки оцінюють у мільярд доларів.

Розслідували не все

Ще відносно 5 осіб досудове розслідування продовжується. Воно стосується заступника начальника Київської міської митниці ДФС Юрія Коваленка, заступника начальника відділу митного оформлення митного посту у Києві Сергія Осипова, а також інспекторів цього ж посту – Андрія Яцюка, Ольгу Батухтіну і Володимира Паука.