Туристів було особливо багато на вихідних

Результати цього туристичного буму будуть помітні через 10 – 14 днів. Про це повідомила начальник відділу охорони материнства та дитинства департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради Ганна Луньова, інформує УНІАН.

Актуально В Одесі масово ігнорують карантин: на вулицях натовпи людей – відео

Наразі в Одеській міській інфекційній лікарні з COVID-19 перебуває 31 пацієнт, 28 з них – одесити. Ще у 100 осіб, яких госпіталізовано до лікарні, діагностовано пневмонію. Наразі їх перевіряють на можливе інфікування коронавірусом.

Якщо масовий відпочинок таки не пройде безслідно, то приймати людей з коронавірусною інфекцією будуть медзаклади "другої хвилі". Зокрема, це ДКБ №5, №10 та дитяча МКЛ №3.

На курортах можуть запровадити обмеження

Зазначимо, що раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов різко розкритикував те, як українці дотримуються карантинних обмежень. Дісталось і Одесі.

За словами урядовця, відпочивальники ігнорують протиепідеміологічні вимоги: не дотримуються соціальної дистанції, не носять засоби захисту та не користуються антисептиками. Через це можуть запровадити додаткові обмежувальні заходи стосовно курортів – не виключив міністр.

Яка ситуація з коронавірусом на Одещині?

Станом на 1 липня в Одеській області зафіксовано 1712 випадків коронавірусу, 24 людей померли, 737 хворих одужали. За останню добу COVID-19 діагностували у 14 осіб.

Загалом в Україні на коронавірус захворіли 44 998 осіб. 1173 випадки – летальні. 19 548 людей одужали.