Постраждалі кажуть, що їх почало заливати о пів на другу ночі. Люди звернулись у поліцію. Патрульні одразу зателефонували у ДСНС.

До теми Впала стіна, зірвало асфальт, затопило будинки: наслідки жахливої зливи в Одесі – фото та відео

Двері відчинити не змогли

Приблизно через 10 – 15 хвилин вода піднялась до 2 метрів. Двері люди вже не змогли відчинити. Тому виламали вікна та вилізли на дах.

Протягом ночі одесити намагалися врятувати цінні речі і перечікували негоду у сусідів. Один з них, щоб допомогти людям, навіть спустив на воду човен.

Злива 22 липня затопила квартири в Одесі / Фото "Думская"

О 8:30 комунальники уточнили кількість залитих квартир і їхніх мешканців. Працівники служби привезли людям їжу та одяг. Постраждало щонайменше 20 сімей. Вони продовжують шукати свої речі. Оскільки потік води був дуже сильним, то зносило навіть побутову техніку.

Читайте також Шалена злива в Одесі: потонула маршрутка з людьми – відео

В Одесі на Бабеля повінь залила кілька квартир уночі: дивіться відео

Також вдалося врятувати цуценят, які жили в одній із затоплених квартир. На щастя, люди не постраждали. Наразі в деяких квартирах ще стоїть вода.

Актуально Потоп у Одесі: тіло людини начебто віднесло потоком води в море – відео 18+

Людям вдалось врятувати маленьких собак у затопленій квартирі: відео

Витягли з підтопленого будинку 2 пенсіонерів та 4-річну дитину

За даними ТСН, в Одесі залило 28 приватних будинків. Рятувальники евакуювали 20 людей, серед яких – 2 хворих пенсіонерів та 4-річна дівчинка. Зараз вони тимчасово перебувають у лікарні.

Решта родини та їхні сусіди залишилися вдома. Одна жінка чекала на ранок, бо вночі не могла в затопленому будинку без електрики зібрати та винести документи.

Мама після інсульту, тато з хворобою Альцгеймера. Тата заблоковало в спальні, маму висадили на стіл,
– розповідає мешканка затопленого будинку Наталя Коханська.

Зараз в людей затоплено 2 подвір'я. Рівень води – 1,5 метра. Постраждалі кажуть, що в них зіпсувалися холодильник, пральна машина, усі ліжка. Також підняло ламінат, харчі залило водою.