Школярі зняли момент інциденту на відео. На уривку видно, як вчителька підійшла до учня, а він розпилив їй в обличчя перцевий балончик.

До теми У передсмертній записці звинуватила вчителів у булінгу: школярка з Запоріжжя покінчила з життям

Після цього жінка вибігла з класу. Відомо, що їй викликали швидку та відвезли до лікарні.

Директорка Департаменту освіти в Одесі Олена Буйневич розповіла, що спеціальна комісія має дізнатися, що призвело до цього інциденту. "Ми поки не маємо реакції батька хлопчика", – додала вона.

За її словами, директор закладу освіти розповів їй, що хлопчик вже кілька разів порушував дисципліну у школі.

Додамо, що восьмикласника виховував лише батько. "У хлопчика померла мама місяць тому, а вчителька пригрозила, що подзвонить його матері і розповість, що він зриває уроки. Але, начебто, вона не знала, що його мами вже немає", – пишуть в соцмережах.

Додамо, що згодом видання УСІ повідомили, що вчителька отримала першу допомогу та вже перебуває вдома. Лікарі діагностували опік очей.

Шоковані однокласники одразу після інциденту почали відкривати вікна, щоб провітрити приміщення. Дехто з дітей закашлявся.

Окрім того, до школи приїхала поліція для встановлення всіх деталей ситуації. З хлопцем працюватимуть практичні психологи. Затяжного конфлікту між ним і вчителькою не було, суперечка виникла на цьому уроці.

До слова, на Сумщині 13-річна школярка зацькувала вчителів своєї школи. Виявилося, що дівчинка часто потрапляла у скандали через свою поведінку. Зокрема, на уроках учениця грала мобільним телефоном, ігнорувала зауваження вчителів і постійно зривала уроки.