За даними аналітиків, порівняно з минулим роком середні ціни на подобову оренду квартир в українських містах збільшилися на 5-7%. До того ж, на травневі свята, як завжди, зростуть ще.

Читайте також: Афіша на травневі свята: найцікавіші події в Україні

Львів

Оренда квартир подобово на травневі свята
Оренда квартир подобово на травневі свята, традиційно, зросте

Одне з найпопулярніших туристичних міст. Тут середня ціна на оренду 1-кімнатної квартири складає 345 грн. Найдешевший економ-варіант можна знайти від 175 гривень за добу. А 5-кімнатні апартаменти в Галицькому районі обійдуться в 2500 грн на добу.

Одеса


Оренда квартир в Одесі: середні ціни

Якщо ж ви обираєте морську Одесу, то розраховуйте витрачати в середньому 405 грн на добу за оренду 1-кімнатної квартири. Чим ближче до моря, тим вища ціна. Любителям розкоші пропонують 4-кімнатні апартаменти в самому центрі міста за 3 998 грн.

Читайте також: На травневі свята – до моря: "Укрзалізниця" потішила додатковими потягами

Вінниця

Орендувати квартиру у Вінниці: ціна
Орендувати квартиру у Вінниці можна і за 190 грн

Останнім часом українських туристів приваблює і це місто. За результатами опитування OLX, 2016 року користувачі назвали Вінницю ідеальним містом. За добу оренди 1-кімнатної квартири тут просять у середньому 305 грн. Хоча економ-варіант можна знайти й за 190 грн. А ВІП-апартаменти з двома кімнатами обійдуться у 800 гривень.

Київ

Подобова оренда квартир у Києві
Найдорожча в Україні оренда квартир у Києві

Більше всього доведеться витратитися охочим відвідати на вихідних столицю: тут середня вартість оренди 1-кімнатної квартири складає 466 грн. Найдорожчі об'єкти в Печерському районі – 545 грн, найдешевші – у Голосіївському – 395 грн за добу.

Хоча бюджетний відпочинок на травневі в столиці можливий – господарі невеличких квартир без ремонтів готові здавати своє житло і за 200 грн на добу. Заможних гостей та іноземних туристів чекають у люкс апартаментах у центрі Києва. Там вартість оренди за добу обійдеться в 200 доларів.

Під час оренди житла дотримуйтеся правил безпеки

- Не довіряйте оголошенням із занадто низькою ціною.

- Перевіряйте фотографії в мережі на унікальність.

- Перевіряйте, чи існує об'єкт за вказаною адресою через онлайн-карти.

- Детально обговоріть усі питання, які вас цікавлять, з власником телефоном чи особисто при зустрічі.

- Не перераховуйте передоплат на банківську картку, якщо не впевнені в орендодавцеві.

Читайте також: Відпочинок на травневі свята: моря, гори і "зелений" туризм