Про це йдеться у "Віснику державних закупівель".

Угода уклали 1 березня за результатами тендеру з УДСО при ГУ МВС України в Одеській області на суму 551 тисяч гривень.

До кінця року патруль державної служби охорони охоронятиме скульптурну групу пам’ятника "Засновникам Одеси" на Катерининській площі.

Двоє охоронців у бронежилетах і армійських шоломах будуть озброєні вогнепальною зброєю, гумовим кийком, гумовою палицею і матимуть при собі наручники.

В обов’язки патруля входить затримувати та доставляти правопорушників до чергових частин територіального ОВС та складати на затриманих адміністративні протоколи про порушення законодавства.

Послуги охорони оплачуватимуть з державного бюджету.

Міськрада почала замовляти охорону Катерини три роки тому - після того, як у лютому 2010 року невідомі облили пам’ятник червоною фарбою і написали на постаменті слова "Катам України". З того часу на охорону пам’ятника вже витратили 1,43 мільйонів гривень.

Нагадаємо, у Львівській обласній організації ВО "Свобода" вирішили вночі охороняти пам'ятники Героям України Степанові Бандері, Романові Шухевичу та іншим героям національно-визвольної боротьби.

Днями пам’ятник і меморіальну дошку Степанові Бандері пошкодили у селі Воля-Задеревацька Стрийського району на Львіщині.