Соратниця мера Одеси Геннадія Труханова також отримала низку особистих зобов'язань. Серед них – здача закордонних паспортів.

Зверніть увагу Удар по мафії: гучне викриття позбавить Труханова шансів вийти сухим із води

Перелік зобов'язань Поповської

Детективи НАБУ наполягали на тому, щоб Поповську відправили під варту, однак суд відхилив клопотання. Чиновниця може оскаржити це рішення.

Тепер Інна Поповська, яка є однією із 16 фігуранток справи про заволодіння землею в Одесі, повинна на першу вимогу прибувати до правоохоронців та суддів. Також директорці юридичного департаменту заборонено без дозволу слідчих покидати Одесу та повідомляти суд, прокурорів та детективів у разі зміни місця проживання.

Крім того, чиновниці заборонено спілкуватися з іншими підозрюваними у цій справі та свідками. Такі обмеження діятимуть до 12 грудня 2021 року.

Захоплення землі в Одесі: головне

  • 6 жовтня 2021 року генпрокурорка Ірина Венедіктова підписала підозру меру Одеси Геннадію Труханову та ще 4 особам у справі про захоплення землі в Одесі.
  • Наступного дня Венедіктова підписала повідомлення про підозру Труханову та ще 15 фігурантам кримінальної справи, дії яких, за даними слідства, завдали бюджету збитків на суму 689 мільйонів гривень.
  • САП клопотала про арешт Геннадія Труханова. Водночас меру Одеси дали можливість внести заставу 120 мільйонів, однак Труханов каже, що в нього немає таких грошей.