Автори допису про це зазначили, що тепер в Одеси є свій Віталій Кличко, який славиться "фейлами" перед камерою. Проте більшість користувачів підтримали мера та написали, що таке могло трапитися із кожним.

Інший посадовець Кнопка не працювала: як Терехов сперечався з депутаткою на сесії міськради – вірусне відео

Врятувала ведуча заходу

Невдача сталася, коли мер закликав привітати одеситку, яка завоювала срібну медаль на паралімпійських іграх. Він хотів сказати "ту, яка привезла" одним словом. Однак завжди спотикався на перших складах.

Мера врятувала ведуча, яка сама промовила ці кілька слів. Після цього промова пройшла без казусів.

Труханов не зміг промовити слово 5 разів: дивіться відео телеграму "ДумскаяTV"

Зверніть увагу Кличко видав книжку своїх смішних цитат і назвав улюблену

Останні новини про мера Одеси

  • 25 серпня суд визнав незаконною спробу Геннадія Труханова повернути 2 декомунізовані назви Проспекту Небесної Сотні та вулиці Інглезі. Мер обіцяв знову зробити їх проспектом Маршала Жукова та вулицею 25 Чапаєвської дивізії.
  • Труханов 26 липня прокоментував концерт Макса Коржа в Одесі, який наробив чимало галасу. Мер сказав, що турбується про долю стадіону "Чорноморець", тому хоче "з'ясувати стосунки" з його адміністрацією.
  • Мовний омбудсмен Тарас Кремінь сказав, що російськомовний гімн Одеси суперечить закону України. Згодом мер Труханов назвав це провокацією, що спрямована на розхитування суспільства.