Відповідне відео оприлюднив Національний Корпус – Одеса у Facebook.

Читайте також: Пропагандистів "руского міра" багато в Україні, і вони прагнуть реваншу, – експерт

Організаторами маршу стали ВО "Свобода", "Правий сектор" і "Національний корпус".

Ми віримо, ми впевнені у тому, що як в Одесі, так і в Україні наведемо справжні український порядок. Україна буде належати українцям, а не жидам,
– заявила Сойкіна.

Відзначимо, що Сойкіна є колишнім бійцем добровольчого українського корпусу і ветераном російсько-української війни.

Нагадаємо, 1 травня в Одесі невідомий стріляв у проукраїнського активіста Сергія Стерненка: нападник вистрелив в область шиї активіста ззаду з пістолета, а потім, під час затримання, стріляв по свідках інциденту. Крім того повідомлялося, що цього ж дня агресивна проросійська активістка літнього віку напала на одного із представників патріотичної організації, яка намагалася завадити проведенню сепаратистського мітингу.

2 травня в Одесі почали діяти безпрецедентні заходи безпеки у зв'язку з поминальними заходами щодо четвертої річниці трагедії у Будинку профспілок. До слова, правоохоронці забезпечують правопорядок у місті так званим скандинавським методом.

Трагічні події 2 травня 2014 року в Одесі. В цей день у місті сталися масові сутички між проукраїнськи налаштованими жителями міста та проросійськими колаборантами, які напали на мирних людей. Внаслідок нападу загинуло 6 осіб. Згодом сутички перенеслися на Куликове поле, де було розташоване наметове містечко Антимайдану. Через сутички частина антимайданівців втекли до будинку профспілок. Через загорання всередині будівлі загинули 42 осіб (одна з них – працівниця будинку профспілок).