Своє жертвою зловмисники обрали голову однієї з ОТГ Березівського району Одеської області. Наразі чоловікам повідомили про підозру, невдовзі має бути суд.

Важливо "Захоплення будівлі": чоловік з гранатою зайшов у Кабмін – відео

Готувалися заздалегідь

29-річний чоловік, який планував крадіжку є жителем Миколаївщини. Для цього він знайшов собі спільника – 27-річного підозрюваного родом із Одещини.

Під час розбійного нападу чоловіки мали з собою вогнепальну зброю, маски, рукавички та скотч. Нападники проникли в дім чиновниці вночі згідно з чітко обдуманим планом.

Проте скоїти злочин їм не вдалося. На місці їх вже чекали правоохоронці. Вони затримали зловмисників, хоч ті чинили збройний опір. Наразі триває слідство.

Напад на чиновницю Одеса Прокуратура Поліція 3 серпня 2021
На Одещині двоє чоловіків напали на дім чиновниці / Фото Одеської облпрокуратури

Що загрожує нападникам

До того ж чоловік з Одещини використовував підроблений паспорт. Відомо, що його вже розшукує поліція за той самий злочин.

Зловмисникам оголосили дві статті. Перша – за готування до злочину та пошук спільників. Вона не передбачає кримінальної відповідальності. Друга стаття – за розбій і проникнення в житло. Чоловікам може загрожувати від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Актуально У Києві обікрали доньку високопосадовця режиму Януковича: з квартири винесли мільйони – ЗМІ

Напад на чиновницю Одеса 2 чоловіки Зброя Поліція Прокуратура 03.08.2021
Нападників затримали та відвезли у відділок / Фото Одеської облпрокуратури

На місці працювали слідчі Нацполіції Одещини та працівники Департаменту внутрішньої безпеки.