Про вибухи в Одесі зранку 30 серпня повідомили місцеві кореспонденти. Відповідне повідомлення від них надійшло о 07:21.

Читайте також По Антонівському мосту на Херсонщині знову "прилетіло"

Повітряної тривоги під час вибухів не було

Як зазначають вони, ані під час вибухів, ані після – повітряної тривоги не було. Тож достеменно невідомо, що могло бути причиною цих звуків. Зауважимо, що упродовж усієї ночі сирен в області не було. Останній відбій зафіксовано 29 серпня об 21:41.

Один з місцевих телеграм-каналів також повідомив про потужний вибух. У ньому також зауважили, що ППО могла щось збити у небі над Одесою. Відразу ж обмовимося, що це не офіційна інформація, а лише припущення. Невдовзі ж публікацію доповнили, наголосивши на збитті ворожого безпілотника.

Цікаво, що такою інформацією не володіє Наталія Гуменюк, начальниця об’єднаного пресцентру Сил оборони Півдня України. Під час телемарафону вона дійсно підтвердила вибухи, які пролунали в Одесі. Вона також зазначила, що обставини й походження наразі встановлюють.

Що стосується інших деталей, то вони практично відсутні. Оперативні групи працюють над з'ясуванням того, що ж сталося. Водночас Наталія Гуменюк не виключає, що це могла бути чергова ракетна атака. Але більше відомостей вона зможе повідомити згодом.

Станом на 07:55, речник Одеської ОВА Сергій Братчук ще не коментував ситуацію в регіоні. Тож наразі залишається очікувати, коли ми отримаємо більше відомостей про те, що ж це за вибухи чули мешканці міста.

Вночі в Одесі та Запоріжжі теж чули вибухи

Місцеві телеграм-канали повідомили, що близько 04:00 в Одесі пролунали вибухи. Їх було відразу декілька. Тоді, ясна річ, теж не було тривог. Крім того, не надходило інформації про "прильоти" від місцевої влади.

Неспокійно було також і в Запоріжжі. Ворог атакував околицю одного з районів міста. Інформацію про це повідомив секретар міської ради Анатолій Куртєв.

Невдовзі голова місцевої ОВА Олександр Старух надав додаткові відомості. Він зауважив, що постраждалих внаслідок ворожої атаки немає. Крім того, повідомив про значні руйнування на об'єктах інфраструктури. Але про всі деталі пообіцяв розповісти згодом, адже наслідки атаки уточнюються.

Додамо, що тривоги в області упродовж ночі лунали кілька разів, тож мешканців закликаємо не ігнорувати сирени. Щойно почули сигнал про повітряну тривогу – вирушайте негайно до укриття та перебувайте там до відбою. Це може врятувати вам життя!

Варте уваги – Зеленський прокоментував ситуацію на Херсонщині: дивіться відео