Місцеві телеграм-канали публікують фото та відео вибухів і "бавовни" здаля, повідомляє 24 канал.

У мережі також поширюють інформацію про те, що це працювала російська ППО. Але люди хіба насміхаються з цього, адже вибухи чути раз за разом, а в небо здіймаються клубки диму.

Зверніть увагу ЗСУ ліквідували 13 пунктів управління, 30 одиниць техніки й під сотню окупантів на Півдні

Люди повідомляють про "прильоти" по Антонівському мосту

"Прильоти Антонівським мостом. Ну, як там ППО, всі ракети збила?", – насміхаються з окупантів місцеві.

На відео, що зняли очевидці, видно ще й сильні спалахи після "прильотів". Їх є кілька. Одразу після вибухів утворилося багато диму. Переглянути відео можна за посиланням.


"Прильоти" по Антонівському мосту / Скриншот відео

Контрнаступ ЗСУ на Півдні

Нещодавно українські військові завдали серію ударів по складах та позиціях окупантів на Півдні. Також ЗСУ вгатили по 4 мостах стратегічного значення:

  • Антонівський міст;
  • Антонівський залізничний міст;
  • Каховський міст;
  • Дар'ївський міст через річку Інгулець.

Як наслідок, ці мости стали непридатними для використання, тому окупанта на правому березі Херсонської та частини Миколаївської областей стали фактично відрізаними від тимчасово окупованого Криму. А з півострова їм надходила допомога. Це стало передумовою для контрнаступу на Півдні.

29 серпня ЗСУ почали успішний наступ на Херсонщині. Оперативне угруповання військ "Каховка" повідомило, що так званий 109 полк злочинців квазіреспубліки відійшов зі своїх позицій на Херсонщині. Згодом у мережі з'явилося відео окупанта, де він повідомляє, що ЗСУ прорвали першу лінію оборони.

Варто переглянути – Президент України прокоментував події на Херсонщині: відео