Ми не проводимо саміт заради саміту, – Жовква

Офіс Президента працює з МЗС для підготовки запрошень світовим лідерам, а також у питаннях щодо концепції, програми саміту та всіх організаційних моментів. Про це Жовква заявив у інтерв'ю ТСН.

Читайте також Крим для Росії – відкрита рана, – Кулеба про реакцію Кремля на Кримську платформу

Часу мало, але ще трохи є. Без сумніву, цей саміт стане топ подією. Але наголошу, що ми не проводимо саміт заради саміту. Нам не потрібно провести зустріч і знову забути про цю тему,
– наголосив політик.

Він додав, що після Кримської платформи має з'явитися відповідна Декларація, "Що ще важливіше – скоординований міжнародний інструментарій для деокупації Криму та захисту прав українців в Криму".

Саміт об'єднають із святкуванням Дня Незалежності

24 серпня українці святкуватимуть 30-ту річницю незалежності нашої держави. Тому дві події планують об'єднати.

"Саміт Кримської платформи відбудеться 23 серпня, а 24 серпня – традиційні урочистості з нагоди 30-ї річниці Дня незалежності України", – додав Жовква.

Що відомо про Кримську платформу

23 вересня 2020 року президент Володимир Зеленський представив в ООН концепцію Кримської платформи представив в ООН президент Зеленський 23 вересня 2020 року. Він запропонував міжнародним партнерам долучитися до цієї ініціативи, щоб об'єднати зусилля для деокупації Криму. Євросоюз підтвердив свою готовність приєднатися до платформи 6 жовтня під час саміту Україна – ЄС.