Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури Центрального регіону.

Будучи керівниками під час навчань на полігоні, ці офіцери повинні були особисто контролювати дисципліну підлеглих військовослужбовців. А схоже порушення порядку несення військової служби могло призвести до надзвичайних ситуацій з особовим складом і виникнення інших ризиків, зауважили у прокуратурі.

Читайте також: У Львові хірурга звинуватили у роботі нетверезим

Щодо цих офіцерів склали протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, і скерували ці протоколи до суду.

В оперативному командуванні "Північ" підтвердили, що 4 офіцерів однієї з їх військових частин справді були затримані у стані алкогольного сп'яніння 4 січня. Проте в командуванні стверджують, що на той момент військові вже були нібито звільнені, а саме – 31 грудня 2018 року.

Військовослужбовці систематично не дотримувалися умов контракту, порушували військову дисципліну, вживали алкогольні напої у службовий час, за що на них неодноразово складалися адмінпротоколи та проводилися службові розслідування,
– повідомили в ОК "Північ".

Там також стверджують, що жодних навчань у відповідній військовій частині на полігоні не проводилося, а військові-порушники перебували у цьому місці в зв'язку зі здачею посади і закріпленого за ними майна.

Читайте також: Розрив котла у військовій частині на Одещині: помер солдат, який отримав травми