Про це написав журналіст Василь Крутчак на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Димінського помітили у Туреччині на матчах "Карпат", – ЗМІ

У мене є інформація, що олігарх Петро Димінський на даний час перебуває в Україні,
– розповів чоловік.

Також, журналіст звернувся з питаннями до генпрокурора Юрія Луценка та очільника МВС Арсена Авакова про те, як бізнесмен перетнув кордон України та чому він не затриманий.

"Може, між Димінським і відповідними українськими структурами існують негласні домовленості? Може, відповідні органи недостатньо компетентні, щоб розшукати і затримати Димінського? Якщо так, то ви, Арсене Авакове, скажіть мені про це і я допоможу вам його розшукати", – написав він.

На такі запитання Крутчака відповів Юрій Луценко. У коментарях до запису, він написав, що якщо журналіст має інформацію про Димінського, то буде радий її отримати.

Нагадаємо, 18 серпня 2017 року поблизу села Ямельня на Львівщині Mercedes, що належить Петру Димінському, в’їхав у легковик, за кермом якого була 31-річна Наталія Тріла. Жінка померла на місці, а бізнесмен терміново виїхав за кордон. 15 грудня Національна поліція оголосила Петра Димінського у розшук.

Хто такий Петро Димінський? Український бізнесмен і політик, один з власників паливно-промислової групи "Континіум", власник інформаційного агентства "ZIK" . Президент ФК "Карпати" (Львів). Фігурант смертельного ДТП на Львівщині.