Море зараз штормує і тим самим псує плани окупантів, тому воно точно українське. Про це заявила очільниця об'єднаного пресцентру сил оборони Півдня Наталія Гуменюк в ефірі телеканалу "Рада", повідомляє 24 канал.

Зверніть увагу Про що домовляються Київ і москва, вибухи у Харкові та Нікополі: основне за 167 день війни

росіяни прибрали свої підводні човни

За останню добу (8 серпня – 24 канал) вони прибрали підводні човни, залишивши тільки надводні ракетоносії. Це, можливо, пов'язано зі зміною погоди. Оскільки море трішки штормить, воно все ж таки наше, воно за нас,
– зазначила Наталія Гуменюк.

Очільниця пресцентру Півдня додає, що ворог постійно перегруповує своє корабельно-катерне угруповування. Він намагається тримати його в безпекових для себе районах, щоб уникнути ураження нашими ракетними засобами. Наявність ракетоносіїв у морі майже постійна.

В ОК "Південь" пояснили, для чого росія тримає в морі 3 десантні кораблі

Раніше Наталія Гуменюк розповіла, що десантні кораблі в акваторії Чорного моря виконують функцію нагнітання ситуації. Таким чином окупанти показують, що є загроза висадки морського десанту.

"Це може бути демонстрація таємних задумів. "У нас ще щось є про запас, але що насправді ви не знаєте. Тож бійтеся", – зазначила очільниця пресцентру.

Варто переглянути – Володимир Зеленський звернувся до українців увечері 8 серпня: відео