Наступ на Слов'янськ

На Слов'янському напрямку основні зусилля противник зосереджує на продовженні наступальних дій в напрямку населеного пункту Слов'янськ.

Варте уваги Дещо привезли військовим, – Зеленський відвідав Лисичанськ і Соледар

Ворог завдав ракетно-авіаційних ударів по Слов’янську, Лисичанську та Оріховому.

Наступає він зі сторони Ізюма, обстрілюючи населенні пункти на шляху. Під атаки росіян на цьому напрямку потрапили Велика Комишуваха, Вірнопілля, Дібрівне, Нова Дмитрівка та Курулька. Там ворог обстріляв цивільну інфраструктуру з артилерії різного калібру.

На Лиманському напрямку, за підтримки артилерії, противник веде наступальні дії в районі Святогірська. Також ворог веде штурмові дії у напрямку населених пунктів Щурове та Старий Караван. І там, і там тривають бої. Всі ці села на березі річки Сіверський Донець.

Штурм Сєвєродонецька

На Сєвєродонецькому напрямку ворог обстрілював наші війська з мінометів та артилерійських систем різного типу. Постраждала цивільна інфраструктура в районах населених пунктів Метьолкіно, Борівське, Устинівка, Тошківка та інших.

Окупанти продовжують штурмувати Сєвєродонецьк.

На Бахмутському напрямку противник вів обстріли позицій наших підрозділів із мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Золоте, Оріхове, Гірське, Врубівка, Клинове, Білогорівка, Покровське та Роти.

Застосував штурмову та армійську авіацію для авіаударів неподалік Бахмута та Берестового.

Вів штурмові дії в районах населених пунктів Комишуваха, Берестове та Миколаївка. Ворог зазнав значних втрат, успіху не має, бойові дії тривають.

Дивіться відео про те, як Зеленський відвідав передову