Активіст та військовий Сергій Стерненко оприлюднив один із тіктоків, який оприлюднили російські загарбники. Вояки не зрозуміли, що танцюють під пісню, яку українці записали на підтримку ЗСУ.

Цікаво Банда інгушів вбила кадировців: на Херсонщині окупанти воюють між собою за вкрадене в українців

Окупанти в черговий раз осоромилися

Двоє фанатиків "русского міра", які підступно прийшли вбивати людей на українській землі, записали власні танці у тіктоці. Вимахуючи руками, вони підставили пісню, де є слова "о**а тіло ляже в ґрунт! Допоможе ЗСУ!".

Новий рівень деградантства в російській армії. Окупанти записують тіктоки під пісню про ЗСУ, де є текст "о**а тіло ляже в ґрунт! Допоможе ЗСУ! – написав Сергій Стерненко.

Кумедний фейл російських загарбників: дивіться відео

Це вже не перші проколи російських окупантів та їхніх посіпак.

В тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області місцеві мешканці регулярно демонструють, що взагалі не сприймають російських загарбників та їх прибічників. Поблизу однієї із зупинок громадського транспорту "Булочна" підозріла жінка, яка називала себе соціологом, вивідувала, як місцевим жителям живеться під окупацією. Один з дідусів розказав все, що думає про Росію, та закидав жінку яйцями.

Наприкінці травня невеличка група окупантів була настільки впевнена в собі, що витоптала надпис "хохли" поблизу своїх позицій. На що сподівалися загарбники – важко зрозуміти. Але українські військові красиво на все відреагували. Вони подякували за таке чарівне наведення на власні позиції і передали "палкий привіт" росіянам – пустили залп з артилерії.

В середині травня підрозділи Збройних Сил України знищили одну з позицій окупантів на Запоріжжі. Серед речей, які виявили в загарбників, був шарф із надписом "Партія регіонів. Донбас". Відданий прихильник партії вирішив взяти з собою настільки "важливий" талісман на передову. Але він, як не дивно, йому зовсім не допоміг. Українські військові припускають, що це були бойовики з псевдореспублік.

Свою солідарність з українцями демонструють люди у всьому світі. Інколи дипломатичні відомства дійсно цікаво й нестандартно нас підтримують. Так, росіяни, які спробували оформити електронну візу до Мексики на сайті посольства, отримують відмову українською мовою.

Щоб отримати таку візу, туристи змушені вказувати своє громадянство. Коли росіяни обирають свою національність, то на їхньому екрані вискакує надпис: "На жаль, вимушені повідомити, що Ваш запит на отримання електронної авторизації не може бути оброблений". Потім вони пропонують звернутися безпосередньо до посольства Мексики в Росії або ж в країні проживання.

Чудовий натяк, що агресорів ніхто за кордоном не чекає! Ситуація так обурила окупантів, що про це аж писали їхні пропагандистські ЗМІ.

Дивіться відео до теми – у Туреччині Лавров видав чергову абсурдну заяву про Україну