Таку інформацію повідомили у телеграм-каналі "Енергоатому". Наразі за життя Сергія Швеця борються у місцевій лікарні Енергодара.

Читайте також: NYT показало нові докази звірств росіян у Бучі: перед розстрілом людей зняли кілька камер, 18+

Раніше повідомлялось, що найманці Кремля вривались у квартири та будинки мешканців Енергодара, аби викрадати чоловіків. Зокрема, окупанти отримали вказівку готувати Енергодар до так званого "референдуму". В них на меті остаточно долучити Запорізьку АЕС до "Росатому", щоб знищити енергетичну систему України.

Ані пояснити, ані виправдати таку нелюдську жорстокість неможливо. Потвори, які вчиняють злочини проти мирних людей, працівників ЗАЕС, повинні бути притягнуті до відповідальності. Україна переможе, й усі винні будуть знайдені та покарані!
– написали у телеграм-каналі.

Звірства росіян на території України виходять за будь-які рамки. Це справжні терористи, які ґвалтують дітей та людей похилого віку, обкрадають будинки, аби привезли додому "трофеї" для своїх дружин. Менталітет росіян кардинально відрізняється від українського. А про цінності годі й говорити, в них в голові лише матеріальне, а про духовне забувається, коли в руках з'являється зброя.

Яка ситуація в Запорізькій області: коротко

  • Станом на 23 травня місто Василівка Запорізької області перебуває під тимчасовою окупацією. Місцеві повідомили, що кількість загарбників вже перевищила число цивільних. Там росіяни, як зазвичай, грабувати мирних українців. Окупанти забирають з їхніх будинків все, що їм подобається. Згодом цими речами будуть користуватись російські жінки та дітки, яким все награбоване привезуть військові.
  • Заради розваги у Мелітополі російські військові переїхали легкове авто, у салоні якого затиснуло жінку. Постраждалу відправили у лікарню. Росіяни, як завжди, свою причетність до інциденту заперечують.
  • Впродовж 20 травня росіяни вивезли 10 машин по 30 тонн зерна із Запорізької області. За інформацією українського уряду, окупанти вже вивезли зерна щонайменше на понад 100 мільйонів доларів. Мародерять по повній.
  • Силами хоробрих запорізьких партизанів 21 травня вдалося знищити кілька артилерійських систем та ворожі станції. Саме за допомогою таких станцій російські окупанти глушили зв'язок та проводили розвідку.

Вас це може зацікавити – росіяни посилюють сили в Чорному морі: відправили "Адмірал Макаров" – дивіться відео