Деталі повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов. Він розповів, що колаборант зі своїм заступником перетворили готель на свою резиденцію.

Важливо Цілу ніч обстріли: у Криворізькому районі ворог перебив газопровід, пошкоджені 10 будинків

Однак вони не змогли "впоратися із напругою". Як наслідок – в одному з приміщень готелю сталася пожежа. Займання ліквідовували підрозділи ДСНС, які прибули на місце події.

Навіть діти знають, що з вогнем жарти погані! Але це не про орків! Вкотре наголошуємо: Необережне поводження з вогнем та недотримання правил пожежної безпеки може привести до трагічних випадків, не сумісних з життям,
– додав Орлов.

Яка ситуація в Енергодарі

  • Окупанти отримали вказівку готувати Енергодар до так званого "референдуму". Російські військові вриваються до квартир мирних жителів та забирають чоловіків.
  • У такий спосіб вони хочуть створити картинку для своєї пропаганди, мовляв, жителі Енергодару виявляють бажання приєднатися до Росії. Звісно, це все вигадки.
  • Насправді окупанти хочуть остаточно долучити Запорізьку АЕС до "Росатому", щоб знищити енергетичну систему України.

Загарбники викрадають людей

Місцеві розповідають, що в Енергодарі російські військові ходили по квартирах та забирали чоловіків, зв'язували руки та вивозили у невідомому напрямку. Вже відомо про 6 викрадених. Під час злочинів росіяни тримали всіх, хто живе у квартирах, на автоматному прицілі.

До того ж російські військові риють окопи навколо міста та будують укріплення. Комунальне підприємство "Єдині інформаційні системи" більше не може виконувати свої функції в повному обсязі на користь міста. Відтак в ОВА повідомили, що його фінансування тимчасово призупинили, а рахунки підприємства зараз заблоковані.

Все відновлять, коли виженуть окупантів з Енергодару. Співробітникам, які хочуть працювати у межах українського законодавства, запропонували поки перейти на інші комунальні підприємства на альтернативні посади.

Варте вашої уваги – Орки хочуть намалювати референдум в Енергодарі: дивіться відео