Відтак, щоб не допустити прорив лінії фронту, окупанти розпочали укріплення позицій в цьому районі, пише "Інформаційний спротив". Противник поетапно підсилює всі свої опорні пункти вздовж дороги Сокільники – Пришиб – Слов'яносербськ, за останню добу між Слов'яносербськом та Червоним Лиманом переганяли 2 одиниці МТ-ЛБ і 1 БМП-1.

Читайте також: На Донбасі виявили новітню техніку "Ауріга", яку використовує лише російська армія

Окрім того, Триває активне мінування місцевості російськими окупантами. Так, зафіксовано мінування окремих ділянок місцевості між селищами Раївка – Крута Гора, а так само Раївка – Весела Гора. В основному мінуються ділянки місцевості, що примикають або перебувають безпосередньо в заплаві річки Сіверський Донець

Судячи з усього, російське командування побоюється інфільтрації українських ДРГ через ці ділянки. При цьому відбувається установка як протипіхотних, так і протитанкових мін, хоча на даному напрямку використання танків практично виключається,
– зазначив керівник "ІС" Дмитро Тимчук.

Також відзначається установка противником окремих мінно-вибухових загороджень (в основному замаскованих) в районі дороги, що проходить на північ від Веселої Гори, між Щастям і Луганськом.

Читайте також: Бойовики масово тікають зі служби на Донбасі: у російського командування – проблеми

У лісопосадці на південь від Калинове відзначається поява досить потужною бронегрупи - пара танків типу Т-72, БТР-80 і 2 одиниці БМП-1. Вся техніка розосереджена, замаскована і охороняється на позиції.

В районі Бетманово окупанти активно обладнають батальйонний район оборони – вже створено кілька опорних пунктів (ряд інженерних споруд знаходяться прямо на території даного н.п.), також противник активно мінує нейтральну смугу і підходи до селища. Схожі роботи відбуваються і на ділянці Гольмівський – Доломіт, також на цій ділянці відзначається поява обладнаних позицій для вогневих засобів типу ПТРК або ЗУ-23-2.