Прокремлівські телеграм-канали інформують, що в акваторії Чорного моря нібито працює "флотська ППО", пише 24 Канал. Не встигли росіяни оголосити про повітряну тривогу, як вже фантазують про те, що нібито було збито дві ракети.

Дивіться також Не допомогло: збита у Криму ракета впала на вантажівку з російськими військовими

У Криму пролунав вибух

Що більше, росіяни бідкаються на те, що окупований Крим нібито атакують ракети С-200. Як відомо, російські пропагандисти часто плачуться через С-200.

Це зенітна ракета комплексу ППО С-200, яка була модернізована в ударний варіант.

Попри фантазії росіян про "успішну" роботу "ПеВеО", моніторингові групи інформують, що в Криму було чути вибух. Ймовірно, вибухи лунали в районі Севастополя.

У Севастополі в ТЦ Лаванда закривають магазини через повітряну тривогу: дивіться відео

Вибухи лунали в Джанкої

Після того, як надійшла інформація про вибух, пропагандисти знайшли "оригінальне" пояснення. Дим у районі Севастопольської бухти окупанти пов'язують з тим, що це військові, мовляв, використовують табельні засоби маскування.

Втім, схоже, що пропагандисти не встигають вигадувати свої байки. Так, речник Одеської ОВА Сергій Братчук натякнув на "бавовну" в окупованому Джанкої. Він опублікував світлину, на якій видно сірий стовп диму.


"Бавовна" у районі Джанкоя 20 жовтня / Фото з телеграму Сергія Братчука

Військовий рух українців і кримських татар "Атеш" інформує про 4 вибухи в Джанкої. За даними агента "Атеш", схоже стався прильот туди, куди потрібно. Також в "Атеш" опублікували сліди "бавовни".


У Джанкої, ймовірно, прильот / Фото "Атеш"

Згодом окупанти почали фантазувати про те, що нібито перехопили 4 ракет. Проте близько 18:13 українські моніторингові групи заявили про вибух у Севастополі.

Російські військові атакували Україну з Криму

Водночас російські військові у цей час, ймовірно, завдали ракетного удару по Україні.

Так, у кількох південно-східних регіонах оголосили повітряну тривогу через загрозу балістики. Вибухи чули в районі Кривого Рогу.

Російські пропагандисти заявили, що з окупованого Криму було здійснено пуски кількох ракет у напрямку України. Сергій Братчук припустив, що росіяни могли атакувати "Іскандерами".