Деталі щодо справи Олега Татарова повідомляє "Українська правда" з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

Читайте також НАБУ розслідує справу щодо заступника Єрмака, який критикував Ситника, – ЗМІ

За інформацією видання, 2 грудня Татарову мали оголосити підозру в передачі хабаря. Водночас детективи НАБУ помітили в реєстрі постанову про заміну прокурорів.

Це рішення прийняла Венедіктова. Генпрокурорка також ввела у справу себе, тому тепер значиться серед прокурорів, які ведуть справу Татарова.

Крім того, відстороненим прокурорам САП постанову ще не надали.

Відомості про заміну внесли в Єдиний реєстр досудових рішень.

Також детективи НАБУ подавали до суду клопотання про обшук у Татарова. Але, повідомляє джерело видання, через злив інформації заступник глави ОП дізнався про слідчі дії, які готуються, та про підготовлену підозру.

Справа Олега Татарова: основне

  • Напередодні ЗМІ писали, що НАБУ розслідує справу щодо ймовірної причетності Олега Татарова до фальсифікації експертизи у справі колишнього нардепа і забудовника Максима Микитася.
  • З 2017 року Бюро розслідує можливі зловживання та розкрадання грошей під час будівництва житла для Нацгвардії. Займалася цим будівництвом компанія "Укрбуд" Микитася.
  • "Українська правда" писала, що антикорупційні органи думають, що Татаров, виконуючи прохання забудовників, міг домовитись про написання позитивної для фірми експертизи.