Як пройшов Web Summit 2022

У Лісабоні стартував Web Summit 2022 – найбільша технологічна конференція світу. У вітальній промові перша леді України Олена Зеленська звернулася до глобального ІТ-комм'юніті із закликом створювати технології, які рятують життя та допомагають відбудовувати країну вже зараз. Тема боротьби за свободу та незалежність України знайшла продовження під час дискусії "Борці за свободу: стратегія нокаутуючих ударів".

Варто знати SBC Awards 2022: Parimatch Ukraine – найкращий бетінг і iGaming оператор у Східній Європі

Вперше на головній сцені Web Summit непереможний український чемпіон з боксу Олександр Усик та лідер ринку індустрії розваг у Східній Європі бренд Parimatch ділилися успішним досвідом, як діяти у кризові часи чи то у спорті, чи у бізнесі.

"З 10 жовтня Україна потерпає від щоденних масованих обстрілів. Це призвело до вимкнення життєво необхідних ресурсів: світла, води, тепла. Доки в українських містах та селах немає електрики, український народ і є тим світлом, що сяє на весь світ. І я, як амбасадор United24, амбасадор відповідальної гри Parimatch, український спортсмен, вважаю за потрібне розповідати світові, що відбувається в моїй країні. Я залишаюся вірним своїм цінностям, я знаходжу радість у моїй родині, дітях, аби продовжувати боротьбу: як на ринзі, так і в найважливішій битві – за свободу країни. Все виходить в житті, коли не зупиняєшся та продовжуєш боротися", – проголосив Олександр Усик під час промови у Лісабоні.

Олександр Усик виголосив промову під час Web Summit / Фото Parimatch Ukraine

“Ми – учасники історії, та ми вже адаптувалися, вчимося і наш досвід розвитку в час турбулентності може стати корисним будь-якому підприємцю у будь-якій країні. "Бути українцем" – це нова концепція для бізнесу, яка зосереджена на подоланні проблем і можливості залишатися сильним, як би важко це не було; швидким – робити зараз і до кінця, адже невідомо, що трапиться далі; об'єднуватися, діяти та довіряти. Цінності українців та жага перемоги формують єдиний надважливий принцип довіри, в якому панує жовто-блакитний дух свободи", – заявила Наталія Гілевич, CEO Parimatch Ukraine, під час майстер-класу "Зростання та розвиток попри війну".

Олександр Усик та Наталія Гілевич на Web Summit / Фото Parimatch Ukraine

Web Summit 2022 зібрав представників впливових компаній

Цього року Web Summit став ідеальною платформою для поширення інформації про Україну. За попереднім розрахунком, у 2022 році на заході зібралося 70 000 осіб та компаній, 900 спікерів зі 160 країн для переосмислення індустрії технологій.

Загалом Web Summit став глобальним місцем зустрічі для найбільш революційних та сміливих технологічних компаній світу, таких як Apple, Google, Amazon, OpenSea, Microsoft та інші.