Кілька сотень учасників: професійна спільнота, медіа та журі з усього світу, чия експертна оцінка щорічно відзначає найкращих з кращих, зібрались у Барселоні. Саме там 22 вересня відбулася церемонія нагородження SBC Awards 2022.

Цікаво Parimatch і Setanta Sports створять єдину екосистему для фанатів спорту

У фокусі найпрестижнішої премії у сфері бетінгу та iGaming – досягнення операторів і розробників онлайн-платформ, а також платіжних систем, маркетингу та роботи з даними.

Parimatch Ukraine підтвердила статус європейського лідера індустрії розваг та отримала нагороду "Оператор року у Східній Європі". Серед критеріїв оцінки: інноваційність і технологічність платформи, рівень клієнтського сервісу, відповідність світовим стандартам безпеки даних та соціально-корпоративні ініціативи.

"Європейська нагорода, оцінка наших колег з усього світу – це не лише перемога Parimatch Ukraine. Це визнання професійної спільноти для українських розробників, аналітиків, маркетологів, менеджерів, для українців. Світ визнає Україну. Це відбувається кожного дня і ми дуже відчуваємо підтримку. І сьогодні по-іншому сприймаєш нагороду, адже немає ціннішої нагороди ніж людське життя. Ми вкотре дякуємо кожному захиснику України і продовжуємо працювати заради головної перемоги", – відзначила Наталія Гілевич, CEO Parimatch Ukraine.