Угода діє на території України та включає права трансляцій понад 20 найпопулярніших спортивних подій: Англійської Прем'єр-ліги, Бундесліги, Шотландської Прем'єр-ліги, NBA, NHL, UFC, ATP, WTA, Wimbledon, Formula 1, а також бельгійської Суперліги, Кубка Англії, Євроліги та ін.

Варто знати 5 реанімобілів, аби рятувати життя: Parimatch долучився до ініціативи United24

Parimatch розвивається на хвилі світових трендів та інновацій – найновіші технологічні рішення знаходять впровадження в нашому продукті на платформі. Разом з Setanta Sports ми застосуємо потенціал двох платформ та створимо єдину екосистему спортивного вболівання. Адже поєднання спорт-контенту, беттінгу і розваг створюють захопливий досвід для користувачів,
– розповіла СЕО Parimatch Ukraine Наталія Гілевич.

"Setanta Sports – це міжнародний бренд, тому для нас важливо мати відносини з великими та надійними партнерами на ринку. Для нас також було важливим продовження цієї угоди, тому що ми вели довгі переговори і врешті-решт дійшли згоди, а це означає співпрацю з Parimatch подовжено ще на 3 роки. В рамках цього партнерства буде реалізовано багато цікавих проєктів як для клієнтів Setanta Sports, так і для Parimatch, щоб зробити взаємодію з нашими платформами для спортивних уболівальників ще більш інтерактивною та захопливою", – прокоментувала Тамара Бадашвілі, Deputy CEO Setanta Sports.

До слова, setantasports.com – перша спортивна OTT-платформа на українському ринку, що працює за моделлю передплати.