На ідею французького президента відреагував заступник командира Третьої окремої штурмової бригади Максим Жорін.

Читайте також "Політика Баха": в Росії вимагають розібратися з Україною за "свавілля" перед Олімпіадою

За словами військового, єдиний для західних країн спосіб посприяти миру в Україні – надати засоби ППО та військову техніку. Також Жорін нагадав про можливість відправлення військового контингенту, адже французьке суспільство, судячи з опитувань, готове до цього.

Чергова ініціатива про припинення вогню на певний період — це вже навіть не смішно. Піз**жа за 10 років ми чули достатньо. Мабуть Заходу хочеться отримати сотий урок про те, що росіяни демонстративно порушують всі обіцянки, принижуючи тих, хто в них повірив,
– написав Жорін у своєму телеграм-каналі.

Більше про заяву Макрона

Задля припинення вогню на час Олімпійських ігор Макрон розраховує на допомогу Китаю. За кілька тижнів Париж відвідає голова КНР, з яким президент Франції планує провести розмову.

Олімпійські ігри в Парижі відбуватимуться з 26 липня по 11 серпня 2024 року.

Олімпіада-2024: що відомо

  • Спортсмени із Росії та Білорусі зможуть виступити у Парижі у "нейтральному" статусі, тобто без прапора, гімну та іншої національної символіки. Вони приїдуть до Парижу під абревіатурою AIN – "індивідуальні нейтральні атлети".
  • Очільниця Парижа Анн Ідальго систематично підтримує Україну та заявила, що російським і білоруським спортсменам не будуть раді у столиці Франції.
  • Слова Ідальго викликали обурення в Росії. Президент Олімпійського комітету Росії Станіслав Поздняков виступив із заявою, у якій звернувся до Міжнародного олімпійського комітету. Він заявив, що Олімпіада-2024 має бути перенесена в іншу країну. Раніше про відмову їхати на Олімпіаду вже повідомили російські лучники, гімнасти, фехтувальники та боксери.