Про це повідомляє “Інтерфакс – Україна” з посиланням на прес-службу Партії регіонів.

Олійник зауважив, що група планує здійснити лібералізацію покарань, передбачених цими законами, наприклад, зменшити відповідальність за деякі злочини до штрафу. “Але це предмет переговорного процесу”, - сказав депутат.

Читайте також: Активісти не вірять в обіцянки влади. Кажуть, стоятимуть до відставки президента

Також політик підкреслив, що найсерйозніший месидж, який був проголошений президентом, - незастосування владою сили відносно учасників мирних демонстрацій. Але там, де захоплюють приміщення, де є правопорушення, потрібно притягати винних до відповідальності. Причому йдеться і про організаторів, які фінансують подібні силові акції.

Регіонал також зазначив, що "були знайдені відповіді на пропозиції самої опозиції, а саме - про повернення до Конституції 2004 року”. Але такий крок потрібно робити, безумовно, конституційним способом – або знайти 300 голосів у парламенті, або провести всенародний референдум.

Читайте також: Ми не сходимо ні з однієї позиції. У вівторок – судний день, — Яценюк

За словами В.Олійника, коли розглядалося питання про зміни до складу Центральної виборчої комісії, то глава держави підтримав таку пропозицію, оскільки в червні закінчується термін 12-ти членів ЦВК.

Нагадаємо, вчора на переговорах із опозиційними лідерами Віктор Янукович погодився внести зміни до скандальних законів 16 січня. Втім, опозиція не погодилася на такі умови, адже вимагає повного скасування цих документів.