Про це політик зазначив у розмові з "Прямим".

Читайте також: Путін воліє бачити довкола своєї держави крижану смугу підкорених земель, – Олланд

Операцію з підтримки миру я сприймаю вже як передумову наявності самого миру. Тобто згоду всіх сторін запроваджувати цей мир в належному місці, що є дуже важливим. Яким є це належне місце? На мою думку, тут може йтися лише про кордон між Росією та Україною. На будь-якому іншому місці миротворча місія не матиме сенсу,
– повідомив Олланд.

Екс-президент Франції також додав, що вітатиме будь-які ініціативи, які зможуть сприяти такій місії в рамках Мінських угод.

Раніше 24 канал повідомляв про те, що українські військові зайняли нові позиції в районі проведення Операції об'єднаних сил.

Що таке миротворча місія?Це дії міжнародної спільноти задля запобігання виникненню міждержавних або внутрішніх конфліктів. Операції зі встановлення миру проводяться за обов'язкової згоди сторін конфлікту.
У 2017 році Президент України Петро Порошенко висунув ідею введення миротворців на всю територію Донбасу. У відповідь на це президент Росії Володимир Путін висунув вимогу, що миротворці повинні перебувати на лінії розмежування "і ні на жодних інших територіях".