10 липня у Ryanair заявили, що компанія йде з України через недотримання раніше досягнутої угоди із Міністерством інфраструктури України та посадовцями аеропорту "Бориспіль".

В ефірі телеканалу "Інтер" Омелян запевнив, що переговори з Ryanair відновлять та завершать успішно, тому ірландський лоукост таки зайде на український ринок.

Читайте також: Злетіли, але не сіли: чому Ryanair скасував прихід до України

Ми маємо єдину позицію Президента, Прем’єра, Міністерства інфраструктури та аеропорту "Бориспіль", що ми відновлюємо переговори і вони мають бути успішно завершені. Тут вже немає жодних дискусій. Щодо позиції Ryanair: вона бізнес орієнтована і компанія буде використовувати важелі впливу в переговорах. Це нормально, це не благодійний фонд,
– зазначив він.

За оцінками Омеляна, для завершення переговорів потрібно максимум кілька тижнів.

"Від того, наскільки швидко вони (Ryanair, – "24") будуть готові швидко (зайти на український ринок, –"24"), я сподіваюся, що це відбудеться в цьому році. За моїми оцінками, нам (для переговорів, – "24") потрібно кілька тижнів", – додав він.

Нагадаємо, планувалося, що з жовтня 2017 року українці також зможуть подорожувати найдешевшим європейським лоукостом Ryanair. Літаки ірландської авіакомпанії планували здійснювати рейси з аеропортів Києва та Львова до низки європейських країн за досить привабливими бюджетними цінами.

10 липня стало відомо, що відомий ірландський лоукостер Ryanair може оголосити про скасування авіапольотів в Україну. Згодом на офіційному сайті авіакомпанії Ryanair зникла можливість придбати квитки з України у країни Європи і назад.

Ввечері, 10 липня, на офіційному сайті лоукосту з’явилося повідомлення про те, що Ryanair йде із України через недотримання раніше досягнутої угоди із Міністерством інфраструктури України та посадовцями аеропорту "Бориспіль".

Якщо ви вже встигли придбати авіаквитки Ryanair, на нашому сайті ви можете ознайомитися з докладною інструкцією, що робити із квитками, які придбали раніше до/з України.