Про це заявив перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук, виступаючи з парламентської трибуни.

Він нагадав, що саме за поданням фракції "Батьківщина" міністром екології була призначена людина Онищенка.

У мене є документ за підписом голови фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко про те, що пан Шевченко є високоосвіченим і фаховим спеціалістом, який став на посаду міністра екології і виводив з бюджету мільярди, допомагаючи пану Онищенку ховати їх у офшорах,
– сказав Тетерук.

"Саме за підписом Юлії Володимирівни відбувалася ця політична корупція", наголосив народний депутат, додавши, що потрібно боротися з цим ганебним явищем.

"Саме тут треба зупиняти політичну корупцію, саме наші голоси мають припинити політичну корупцію в цій сесійній залі. Хочу подякувати НАБУ, нашому антикорупційному прокурору, Генеральному прокурору та кожному народному депутату, який підтримає притягнення до відповідальності Онищенка й зупинить політичну корупцію в нашій сесійній залі", — підкреслив Андрій Тетерук.

Він також нагадав, що саме за прем’єрську каденцію лідера "Народного фронту" Арсенія Яценюка Шевченко був позбавлений посади міністра.

За підсумками голосування Верховна Рада підтримала постанови про притягнення до відповідальності, затримання та арешт Олександра Онищенка.