Про це в ефірі 24 Каналу сказала головний редактор видання INSIDER Тетяна Ніколаєнко.

Читайте також: Ми живемо в такому ла*ні, що "плівки Онищенка" вже не дивують, – експерт

"Повертаючись до історії вбивства Гонгадзе. Олександр Мороз на той час був політиком з незаплямованою репутацією, моральним авторитетом до 2007, коли він утворив коаліцію з "регіонами" і став таким, як всі. А в Онищенка такого авторитету взагалі не було", – сказала редакторка.

Вона також додала, що Онищенко робив заяви і проти НАБУ і йому не повірили, тому і у випадку з записами Порошенка виникають сумніви.

В одному з інтерв’ю Онищенко розповідав, що до нього приїжджали представники НАБУ і начебто проводили з ним торги і пропонували угоду, щоб він дав інші свідчення. Тобто він звинувачує НАБУ у подвійній грі і в незаконних діях. Якщо ми не віримо в цю інформацію, то чому нам вірити про епізоди з Порошенком? Тобто ця людина не викликає довіри. Ось це, мабуть, і є основною причиною, чому скандал не був гучним,
– заявила Тетяна Ніколаєнко

Нагадаємо, ввечері 18 квітня в ефірі одного з українських телеканалів вперше були оприлюднені так звані "плівки Онищенка", на яких звучить голос, схожий на голос чинного Президента України Петра Порошенка. На записі нардеп-втікач Олександр Онищенко і людина з голосом, схожим на голос Порошенка обговорюють "договірняк" з екс-міністром екології Миколою Злочевським щодо закриття кримінальних справ проти нього.