Депутат-утікач заявив, що Порошенко використовує правоохоронні органи, щоб тиснути на політиків і бізнесменів. Також втікач звинуватив соратника президента Ігоря Кононенка у контролі над газовою сферою.

Мовляв, компанії, які продають газ, повинні платити по 2 гривень відкату за кожну продану тисячу кубометрів. Більше компромату на президента Онищенко пообіцяв оприлюднити завтра, коли даватиме свідчення НАБУ.

Читайте також: Кримінальне провадження за доказами Онищенка можуть закрити

Прес-конференцію він проводив по скайпу. Стверджував, що перебуває у Німеччині й переконував, що і надалі співпрацює з Мін'юстом США.

Онищенко навіть продемонстрував контракт, підписаний з американським міністерством – мовляв, там вже шукають докази корупції в Україні. Проте в США ніхто не підтвердив його слова.

Нагадаємо, на початку грудня нардеп-втікач Олександр Онищенко, заявив, що у нього є компромат на Петра Порошенка, який він, начебто, передав американським спецслужбам.

Пізніше у мережі з'явився аудіозапис розмови, голоси на якій схожі на голоси нардепа-втікача Олександра Онищенка та депутата від "Волі народу" Олеся Довгого, який виступає нібито переговірником від Порошенка.

Нардепа-втікача Олександра Онищенка допитають 22 грудня о 12:00 через Skype.