Печерський суд Києва дозволив українській прокуратурі проводити заочне слідство стосовно колишнього прокурора Криму Наталії Поклонский без її участі.

У коментарі одному з пропагандистьких ресурсів колишня так звана "прокурор" Криму відреагувала на таке рішення суду.

Читайте також: Одіозній Поклонській у Росії погрожують кримінальною відповідальністю

"Від моїх адвокатів, які перебувають у Києві, мені стало відомо, що слідство проти мене йде з 2014 року. Оскільки розкриття справжніх фактів про події в Криму в 2014 році не в інтересах Генпрокуратури та керівництва України, слідство проти мене ведеться в режимі страшної таємниці та максимальної тиші. Крім того, бояться вони почути правду про події в Києві в 2013-2014 роках", – підкреслила нинішня політикиня.

За її словами, тоді вона заміщала посаду старшого прокурора головного управління процесуального керівництва ГПУ, відтак багато чого знає про "держпереворот" і "вбивство" України нинішньою владою, що "керує розваленою країною".

Коли мої адвокати самі звернулися з клопотанням, прокурори ухвалили рішення про недопуск їх як повноправних учасників процесу.. Також я маю бажання захищати себе від незаконного переслідування на території України. Хочу давати покази та брати участь у допиті тих високопоставлених осіб української влади, які є причетними до трагічних подій 2013-14 років. Я говорю про Порошенка, Авакова, Яценюка, Парубія, Кличка і багатьох інших, які на Майдані керували різними "сотнями", даючи їм вказівки вбивати людей і співробітників "Беркута",
– заявила Поклонська.

До слова, Наталія Поклонська була співробітницею української прокуратури. У травні 2014 року, незабаром після окупації Кримського півострова Росією, її призначили прокурором Криму.