Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк на своїй сторінці у Facebook.

"Згідно з рішенням суду (яке я вважаю ганьбою), на екс-мера Слов'янську Нелю Штепу одягнули електронний браслет. Вона буде перебувати під цілодобовим домашнім арештом з носінням електронного засобу контролю", – зауважив він.

Читайте також: Хто така Неля Штепа і чому одіозна екс-мер Слов’янська має сидіти

Крім того, радник МВС опублікував відповідну світлину. На фото усміхнена Штепа демонструє свій електронний браслет.

"А ще мені неприємно дивитися на іі переможний вигляд і самовдоволене обличчя, яке для мене давно стало обличчям сепаратизму. Мені огидно бачити її з українським прапором, адже це вища ступінь цинізму та аморальності. Це мої емоції, вибачте. На жаль, маємо, що маємо", – підкреслив Шкіряк.

За його словами, Штепа повинна сидіти за ґратами.

"Ця особа – державний зрадник! Ця особа покликала Путіна та привела в Україну війну! Безневинна кров мирних українських громадян та наших Воїнів-Героїв і на її руках. Війна почалося саме зі Слов'янська, де вона радісно вітала терористів Гіркіна. Це моє глибоке переконання, послідовна і щира громадянська позиція. Ніхто мене не переконає у зворотному", – додав він.

Нагадаємо, 20 вересня Ленінський райсуд Харкова змінив запобіжний захід Нелі Штепі із тримання під вартою на домашній арешт.

Додамо, що Штепа була мером Слов'янська на Донеччині, коли навесні 2014-го року місто захопили проросійські бойовики. Її звинувачують у посяганні на територіальну цілісність України та створенні терористичних груп.